Useful File Utilities 2.9

Przeglądarka plików, która pozwala na wykonywanie prostych oraz zaawansowanych operacji związnych z przenoszeniem, zmianą nazw, kopiowaniem, wyszukiwaniem i zarzadzaniem plikami. Dzięki prostemu interfejsowi podzielonemu na dwa niezależne okna można dostosować do swoich potrzeb wygląd i ustawienia. Do funkcji narzędzia należy przetwarzanie wsadowe (zmiana nazw, atrybytów w wielu plikach jednocześnie), tworzenie listy plików a także zmiana wyrazów w dokumentach tekstowych MS Word.

Liczba pobrań: 470
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
ReplSoft
Rozmiar: 1.43 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przeglądarka plików, która pozwala na wykonywanie prostych oraz zaawansowanych operacji związnych z przenoszeniem, zmianą nazw, kopiowaniem, wyszukiwaniem i zarzadzaniem plikami. Dzięki prostemu interfejsowi podzielonemu na dwa niezależne okna można dostosować do swoich potrzeb wygląd i ustawienia. Do funkcji narzędzia należy przetwarzanie wsadowe (zmiana nazw, atrybytów w wielu plikach jednocześnie), tworzenie listy plików a także zmiana wyrazów w wielu dokumentach tekstowych MS Word.

Stabilne wersje Useful File Utilities

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.