UnCleaner 1.2

UnCleaner to aplikacja stworzona w celu pozbycia się z system operacyjnego wszelkich niepotrzebnych plików i folderów. Mogą powodować spowolnienie pracy, zawieszanie się oraz samoczynny restart naszej maszyny.

Liczba pobrań: 595
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Josh Cell Software
Rozmiar: 584 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

UnCleaner to aplikacja stworzona w celu pozbycia się z system operacyjnego wszelkich niepotrzebnych plików i folderów, które mogą powodować spowolnienie pracy, zawieszanie się oraz samoczynny restart naszej maszyny. {{a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Program_komputerowy}Program używa autorskiej technologii Smart Clean, dzięki czemu praca odbywa się z bardzo dużą szybkością, przy jednoczesnym niewielkim poborze pamięci. Dzięki temu optymalizacja systemu zajmuje dosłownie kilka chwil.

UnCleaner może być używany manualnie, można go także zaprogramować na cykliczne czyszczenie systemu z niepotrzebnych rzeczy. Optymalizacja i czyszczenie systemu może odbywać się zarówno na koncie jednego użytkownika, jak też i na innych – nawet, jeżeli są zabezpieczone.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.