Ulead DVD PictureShow 2

Służy do archiwizacji zdjęć w formie atrakcyjnych prezentacji multimedialnych i umożliwia ich zapisanie na płytach CD/DVD.

Liczba pobrań: 1161
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Ulead Systems
Rozmiar: 29.45 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Służy do archiwizacji zdjęć w formie atrakcyjnych prezentacji multimedialnych i umożliwia ich zapisanie na płytach CD/DVD. Funkcje programu można podzielić na dwie grupy. W pierwszej znajdziemy narzędzia do edycji zdjęć, łączenia ich w pokazy slajdów (ang. slideshow) - kilkadziesiąt ciekawych efektów przejść - oraz pozyskiwania ich z urządzeń zewnętrznych, jak aparaty cyfrowe, czy skanery. DVD PictureShow 2 pozwala na dołączanie ścieżki dźwiękowej - może to być nasz komentarz do zdjęć. Co więcej, oferuje funkcje tworzenie dla albumu menu takiego, jakie znamy z filmowych płyt DVD.Do drugiej grupy należą funkcje nagrywanie zdjęć na płytach CD/DVD, m.in. edytor okładek oraz automatyczne wykrywanie nagrywarki. Nagraną przy użyciu programu płytę można odtwarzać w stacjonarnych urządzeniach DVD, czy komputerowych napędach CD/DVD.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.