UBitMenu Office 2007

Wtyczka do Office, która doda do interfejsów Excela, Worda i Powerpointa starą wersję menu, znaną np. z wydania 2003. UBitMenu nie usuwa nowego sposobu prezentowania funkcji aplikacji pakietu Office - dodaje do listy kart nową pozycję "Menu", w której dostępny jest tradycyjny panel sterowania. Jak zapewniają twórcy wtyczki jej zastosowanie jest całkowicie bezpieczne oraz nie ma żadnego wpływu na wydajność działania którejkolwiek aplikacji wchodzącej w skład Microsoft Office.

Liczba pobrań: 1459
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ubit Schweiz
Rozmiar: 371 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wtyczka do Office, która doda do interfejsów Excela, Worda i Powerpointa starą wersję menu, znaną np.. Z wydania 2003. UBitMenu nie usuwa nowego sposobu prezentowania funkcji aplikacji pakietu Office – dodaje do listy kart nową pozycję „Menu”, w której dostępny jest tradycyjny panel sterowania. Jak zapewniają twórcy wtyczki jej zastosowanie jest całkowicie bezpieczne oraz nie ma żadnego wpływu na wydajność działania którejkolwiek aplikacji wchodzącej w skład Microsoft Office.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.