TreeSize Professional 4.2

Rozbudowane narzędzie pozwalające śledzić wolne i zajęte miejsce na dyskach twardych. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu, użytkownik może sprawdzić również które katalogi zajmują najwięcej miejsca, co z kolei ułatwia usuwanie niepotrzebnych danych

Liczba pobrań: 301
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
JAM Software
Rozmiar: 4.94 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozbudowane narzędzie pozwalające śledzić wolne i zajęte miejsce na dyskach twardych. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu, użytkownik może sprawdzić również które katalogi zajmują najwięcej miejsca, co z kolei ułatwia usuwanie niepotrzebnych danych. Program pokazuje całkowity rozmiar, przypisany do katalogów oraz ten, który można odskyskać. Najciekawszą funkcją są naszym zdaniem wykresy - kołowe, słupkowe, bloki, dzięki którym można graficznie przedstawić aktualne użycie dysku. Jest to aplikacja przeznaczona dla administratorów, którzy muszą monitorować wykorzystanie zasobów wielu serwerów a dzięki możliwości przygotowania zadań mogą oni to zrobić bez wysiłku i w ciągu kilkunastu minut.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.