Transmute Pro 2.09

Narzędzie umożliwiające konwersję pliku z zakładkami pomiędzy formatami częściej stosowanych przeglądarek internetowych. Program jest prosty w obsłudze i obsługuje Chrome, Firefoksa, Internet Explorera, Operę, Safari, Chromium oraz Flocka.

Liczba pobrań: 608
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Darq Software
Rozmiar: 3.99 MB

Nazwa pliku: TransmuteProSetup.zip

[inne wersje programu Transmute Pro 2.09]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Transmute to narzędzie, które umożliwia konwersję pliku z zakładkami pomiędzy formatami częściej stosowanych przeglądarek internetowych. Program jest prosty w obsłudze i obsługuje Chrome, Firefoksa, Internet Explorera, Operę, Safari, Chromium oraz Flocka.

Transmute Pro posiada rozbudowane możliwości konfiguracji oraz wiele dodatkowych narzędzi nie posiadanych przez wersją darmową. Wśród dodatkowych należy wymienić backup wszystkich posiadanych zakładek, możlwiość sortowania oraz zakładania profili, eliminację duplikatów a także wspracie techniczne udostępniane za pomocą lini poleceń.

Dodatkową zaletą Transmute Pro jak i wersji darmowej jest opcja łączenia plików z zakładkami – eliminuje to konieczność aktualizowania listy ulubionych witryn, jeśli użytkownik korzystał z więcej niż jednej przeglądarki jednocześnie.

Stabilne wersje Transmute

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.