Topee CD Ripper 1.2.16

Prosty program służący do konwertowania muzyki zapisanej na płytach audio CD do formatu MP3, WAV, WMA oraz OGG. Potrafi pobrać informacje o albumie z zęwnętrznej bazy CDDB oraz umożliwia edycję informacji zapisanych w każdym pliku (obsługa tagów ID3). Niewątpliwym atutem tej aplikacji jest niewielki rozmiar pliku instalacyjnego.

Liczba pobrań: 519
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Topee Software
Rozmiar: 973 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Prosty program służący do konwertowania muzyki zapisanej na płytach audio CD do formatu MP3, WAV, WMA oraz OGG. Aplikacja w czasie działania nie tworzy żadnych plików tymczasowych, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla posiadaczy niewielkich dysków twardych. Zanim przystąpimy do konwersji możemy pobrać informacje o albumie z zęwnętrznej bazy CDDB oraz mamy możliwość edycji informacji zapisanych w każdym pliku (obsługa tagów ID3). Efekt pracy programu możemy porównać z orginałem od ręki, bowiem Topee CD Ripper posiada wbudowany odtwarzacz CD. Trzeba dodać, że niewątpliwym atutem tej aplikacji jest niewielki rozmiar pliku instalacyjnego.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.