Tokyopop Manga Creator 2

Łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające tworzyć grafikę i całe komiksy w stylu manga. Po uruchomieniu programu, pierwsze co rzuca się w oczy to prostota i przejrzystość interfejsu. Tokyopop Manga Creator jest przyjazny dla użytkownika, jego obsługa jest intuicyjna i nie powinna nikomu sprawić najmniejszych problemów. Na początku wybieramy styl w jakim tworzony będzie nasz komiks, np… Czarno-biały, czy też kolorowy. Wybieramy w ten sposób tła, postacie, dymki i efekty specjalne z jakimi rozpoczniemy pracę, ale styl w dowolnej chwili może być zmieniony i na jednej stronie komiksu możemy skorzystać z ich dowolnej ilości. Po wyborze stylu decydujemy się na układ graficzny pierwszej strony i już możemy przystępować do pracy.

Liczba pobrań: 1155
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
PLANETWIDE GAMES, INC.
Rozmiar: 712.93 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające tworzyć grafikę i całe komiksy w stylu manga. Po uruchomieniu programu, pierwsze co rzuca się w oczy to prostota i przejrzystość interfejsu. Tokyopop Manga Creator jest przyjazny dla użytkownika, jego obsługa jest intuicyjna i nie powinna nikomu sprawić najmniejszych problemów. Na początku wybieramy styl w jakim tworzony będzie nasz komiks, np.. Czarno-biały, czy też kolorowy. Wybieramy w ten sposób tła, postacie, dymki i efekty specjalne z jakimi rozpoczniemy pracę, ale styl w dowolnej chwili może być zmieniony i na jednej stronie komiksu możemy skorzystać z ich dowolnej ilości. Po wyborze stylu decydujemy się na układ graficzny pierwszej strony i już możemy przystępować do pracy.

Wersja testowa pozbawiona jest też takich opcji jak drukowanie i publikowanie stworzonego komiksu. Gotowe dzieło możemy zapisać jako plik PDF, JPEG, BMP, PNG, TIFF, EPS (2) lub HTML. Do pakiety dołączane są też trzy darmowe aplikacje (instalowane opcjonalnie), czyli PD Particles, Audacity i Fraps, które pomogą nam przy edycji obrazu, dźwięku i "zrzucaniu" obrazów lub filmów.

Wymagania Tokyopop Manga Creator 2.0 są skromne, zadowoli się on systemem Windows 2000 SP4/XP SP2, procesorem Pentium 4 oraz 256 MB pamięci RAM. Zalecane wymagania to szybszy procesor, Windows XP SP2 lub Vista i 512 MB RAM. Cena pełnej wersji 2.0 to 49.99 dolarów. Stosunek ceny do możliwości jest naprawdę przyzwoity i program można ze spokojnym sumieniem polecić wszystkim początkującym (i nie tylko) twórcom komiksów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.