TIFNY 4.505

Narzędzie przeszukuje podane przez użytkownika serwery USENET'u i pozwala pobrać z nich m.in. zdjęcia, pliki muzyczne i wideo. Niewątpliwą zaletą programu jest pełna automatyzacja działania - użytkownik nie ma potrzeby nadzorowania procesu pobierania danych. Aplikacja stosuje 4 sposoby przeszukiwania serwerów grup dyskusyjnych, a w czasie pobierania otwiera do 6 jednoczesnych połączeń z serwerem.

Liczba pobrań: 672
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Tifny
Rozmiar: 3.81 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie przeszukuje podane przez użytkownika serwery USENET'u i pozwala pobrać z nich m.in. zdjęcia, pliki muzyczne i wideo. Aplikacja posiada zaawansowane opcje filtrowania, dzięki czemu można łatwo dotrzeć do poszukiwanych treści. Niewątpliwą zaletą programu jest pełna automatyzacja działania - użytkownik nie ma potrzeby nadzorowania procesu pobierania danych (TIFNY znakomicie radzi sobie nawet ze złożonymi plikami podzielonymi na segmenty). Aplikacja stosuje 4 sposoby przeszukiwania serwerów grup dyskusyjnych (dając użytkownikowi możliwość podania słów kluczowych), a w czasie pobierania otwiera do 6 jednoczesnych połączeń z serwerem. Bardzo przydatne okazują się również wbudowany odtwarzacz plików MP3, przeglądarka zdjęć i obrazów oraz odtwarzacz plików wideo.

Stabilne wersje TIFNY

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.