TextReader & Translator 2.03

"Czytacz i Tłumacz" tekstów angielskich jest programem, którego głównym celem jest wymawianie poszczególnych słów oraz całych zdań w języku angielskim. Dzięki niemu użytkownik wpisując dowolny wyraz w języku angielskim błyskawicznie będzie mógł usłyszeć jego poprawną wymowę.

Liczba pobrań: 1283
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Przemysław Rusiecki
Rozmiar: 2.19 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

"Czytacz i Tłumacz" tekstów angielskich jest programem, którego głównym celem jest wymawianie poszczególnych słów oraz całych zdań w języku angielskim. Dzięki niemu użytkownik wpisując dowolny wyraz w języku angielskim błyskawicznie będzie mógł usłyszeć jego poprawną wymowę. W najnowszej wersji TextReader tłumaczy pojedyncze wyrazy oraz całe zdania z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Ponadto można wykorzystywać go do czytania e-maili, tesktu ze stron internetowych itp.

Poprzednia wersja wymagała doinstalowywania komponentów : Lernout & Hauspie TruVoice American English TTS Engine oraz Microsoft Speech API 4.0. Użytkownicy, zwłaszcza Ci mniej zaawansowani, mogli mieć z tym problem. Teraz wszystko jest już w jednym pliku instalacyjnym.

Stabilne wersje TextReader & Translator

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.