System Privacy Shield 2.5

Program czyszczący komputer ze wszelkich śladów bytności w Internecie. Dzięki niemu możesz dbać o swoją anonimowość i prywatność bez względu na to, czy korzystasz z Firefoksa, Internet Explorera czy inne przeglądarki. Aplikacja automatycznie kasuje pliki cookie, historię oraz ine informacje przechowywane na dysku. Jego zaletą jest możliwość wyczyszczenia wszystkiego za pomocą jednego przycisku.

Liczba pobrań: 523
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
SystemDesktop Computing Inc.
Rozmiar: 1.77 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program czyszczący komputer ze wszelkich śladów bytności w Internecie. Dzięki niemu możesz dbać o swoją anonimowość i prywatność bez względu na to, czy korzystasz z Firefoksa, Internet Explorera czy inne przeglądarki. Aplikacja automatycznie kasuje pliki cookie, historię oraz ine informacje przechowywane na dysku. Jego zaletą jest możliwość wyczyszczenia wszystkiego za pomocą jednego przycisku oraz dokładna konfiguracja "sprzątania". Program dodatkowo pozwala na usunięcie błędnie odinstalowanych programów z rejestru, wymazywanie plików bez możliwości późniejszego odtworzenia oraz usuwanie plików, do których dostęp jest zabroniony przez system Windows.

Wersja 15-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.