System File Defragmenter 2.3

Darmowa aplikacja do defragmentacji dysku twardego. Dzięki specjalnemu dostępowi do danych możliwa jest optymalizacja rejestru oraz pliku stronicowania.

Liczba pobrań: 4168
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sysinternals
Rozmiar: 45 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Jednym z ograniczeń systemów Windows NT/2000/XP/2003 jest brak możliwości defragmentacji plików otwartych w tzw. trybie wyłącznym. Większość standardowych programów nawet nie potrafi pokazać jak wygląda wydajność pliku stronicowania, nie mówiąc już o jego defragmentacji. Pliki stronicowania lub rejestru, które nie są wydajnie umieszczone na powierzchni 'twardziela', mogą być główną przyczyną spowolnienia systemu. Objawem tego jest praca dysku twardego na wysokich obrotach, kiedy właściwie komputer nie wykonuje żadnego zadania obciążającego system i podzespoły.

Darmowa aplikacja korzysta z zaawansowanej techniki niedostępnej we wspomnianych wcześniej narzędziach. Dzięki temu może optymalizować te "nietykalne" dane. Co więcej - istnieje również opcja poprawy wydajności plików hibernacji, które tworzone są do zapisania pamięci RAM w trakcie przechodzenia komputera w tryb uśpienia.

Należy bardzo rozważnie korzystać z programów mających dostęp bezpośrednio do wszystkich danych na dysku. Mogą one spowodować nieodwracalne zmiany w plikach lub utratę danych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.