SWiSH Video 3.5

SWiSH Video 3 to narzędzie do edycji wideo. Możemy dzięki niemu dodawać do filmików napisy i efekty, a także konwertować popualrne formaty do .swf i .flv.

Liczba pobrań: 980
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
SWiSHZone
Rozmiar: 11.65 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SWiSH Video 3 jest narzędziem, które pomoże dodać do umieszczanych w sieci filmików własne logo i kontrolki odtwarzania, a także obrazki tła, znaki wodne czy napisy. Jest to także pomocny program, jeżeli chcemy zbudować portal wideo – czy to własny, czy też instytucji (np. szkoły, studiów, itp.). SWiSH Video3 to także narzędzie do konwersji plików multimedialnych do formatu flash (.swf lub .flv). W tym przypadku możemy przekształcić pliki .avi, .qt, .mpg, .wmv.

SWiSH Video 3 nie jest za darmo, ale można przekonać się o właściwościach {a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_(informatyka)}}aplikacji, pobierając jej 15-dniową wersję testową. Na naszych stronach znajduje się także rozbudowana wersja (rónież mozłiwa do przetestowana) - SWiSH Max4.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.