SWiSH miniMax4 2011.06.20

SWiSH miniMax4 to narzędzie do tworzenia flash. Zaimplementowano w nim wiele gotowych szablonów i efektów.

Liczba pobrań: 859
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
SWiSHZone
Rozmiar: 50.8 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SWiSH miniMax4 jest programem do tworzenia animacji flash – poczynając od filmików, kończąc na banerach czy stronach WWW. Aplikacja ta przeznaczona jest dla znających temat użytkowników, jednak dzięki tuto rialom wideo początkujący mogą nauczyć się tworzenia własnych efektów. Pomoże w tym zaimplementowana setka efektów multimedialnych, a także niemal dwieście gotowych komponentów – mamy tu cliparty, animacje, itp. SWiSH miniMax4 pozwala również na importowanie plików audio (.mp3 i .wav) i graficznych. Gotowe dzieło zapisujemy jako .swf – w tym wydaniu nie ma możliwości zapisania pliku jako .exe lub .avi.

SWiSH miniMax4 nie jest za darmo, ale można przekonać się o właściwościach {a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_(informatyka)}}aplikacji, pobierając jej 15-dniową wersję testową. Na naszych stronach znajduje się także rozbudowana wersja (rónież mozłiwa do przetestowana) - SWiSH Max4.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.