Super Księga Podatkowa bez KRD 3.4

Program księgowo-podatkowy posiadający moduł Płace, ZUS oraz Fakturowanie. Znakomicie ułatwia prawidłowe prowadzenie ksiąg w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz biurach rachunkowych. Choć stworzony został z myślą o firmach rozliczających się zgodnie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów lub korzystających z Ryczałtu Ewidencjonowanego, to sprawdza się również w firmach prowadzących inną formę księgowości. Wersja ta nie współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów.

Liczba pobrań: 656
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
B.I.S. Format
Rozmiar: 2.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program księgowo-podatkowy posiadający moduł Płace, ZUS oraz Fakturowanie. Znakomicie ułatwia prawidłowe prowadzenie ksiąg w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz biurach rachunkowych. Choć stworzony został z myślą o firmach rozliczających się zgodnie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów lub korzystających z Ryczałtu Ewidencjonowanego, to sprawdza się również w firmach prowadzących inną formę księgowości. Dzięki Super Księdze Podatkowej można między innymi ewidencjonować rozliczenia podatku dochodowego (książka podatkowa, ewidencja przychodów, PIT-5 lub PIT-28/A/B), podatku VAT (rejestry VAT, deklaracje VAT-7), prowadzić sprawy pracownicze (kartoteki osobowe, obliczenia i listy płac z tytułu umowy: o pracę, zlecenia, o dzieło oraz opodatkowanych ryczałtowo, kartoteki wynagrodzeń, karty pracy, deklaracje PIT-4, PIT-8A, PIT-8B, PIT-11, PIT-40, zasiłki, składki i deklaracje rozliczeniowe ZUS: RMUA, DRA, RNA, RCA, RCX, RSA, RZA). Program ma również funkcje dodatkowe, do których należą m.in.: własny plan kont, kontrola płatności, kartoteka klientów i kont oraz fakturowanie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.