Storino 1.0.0.1

Storino to polska aplikacja, pozwalająca na współdzielenie plików i folderów w technologii chmury.

Liczba pobrań: 992
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sky Storage
Rozmiar: 6.86 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Storino to polska odpowiedź na popularny Dropbox, czyli aplikację pozwalającą na współdzielenie plików na różnych komputerach. Pozwala umieścić we wspólnym katalogu pliki, a także dokonywać ich synchronizacji. Jest to metoda oparta na popularnej technologii cloud computing, czyli przechowywania danych w chmurze.

Każdy użytkownik na start dostaje konto o pojemności i 1GB, które można rozszerzyć do 3GB za darmo poprzez program poleceń znajomym (500 MB miejsca od każdej poleconej osoby). Katalog Storino jest bardzo prosty w użytkowaniu - korzystanie z niego nie różni się niczym od korzystania ze zwykłego katalogu na komputerze z systemem Windows. Aplikacja umożliwia generowanie linków publicznych do pojedynczych plików, galerii zdjęć oraz list muzycznych, którymi można się dzielić nawet z osobami nie posiadającymi konta w Storino, a także używającymi iPhone'a czy Androida. Za bezpieczeństwo danych odpowiada szyfrowanie 256-bit.

Stabilne wersje Storino

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.