Stick 2.8.0.65

Rozszerzenie do pulpitu systemowego, które pomoże ci w dostępie do często wykorzystywanych narzędzi i aplikacji. Dzieki ekranowym zakładkom (ScreenTabs) możesz otwierać dodatkowe okna odpowiadające funkcjom edytora tekstu, eksploratora, kalendarza, przeglądarki internetowej lub agregatora aktualności. W odróżnieniu od tradycyjnych okien, te możesz natychmiast zminimalizować do postaci nazwy zakładki.

Liczba pobrań: 308
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
iWonder Designs
Rozmiar: 4.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozszerzenie do pulpitu systemowego, które pomoże ci w dostępie do często wykorzystywanych narzędzi i aplikacji. Dzieki ekranowym zakładkom (ScreenTabs) możesz otwierać dodatkowe okna odpowiadające funkcjom edytora tekstu, eksploratora, kalendarza, przeglądarki internetowej lub agregatora aktualności. W odróżnieniu od tradycyjnych okien, te możesz natychmiast zminimalizować do postaci nazwy zakładki. Dzięki temu nie zabierasz miejsca na pulpicie ani na pasku zadań. Możliwość robienia na bieżąco notatek ucieszy wszystkich tych, którzy ciągle skrobią coś w zeszycie lub na kartkach przy klawiaturze.

Każde okienko można dostosować do własnych potrzeb przez zmianę ustawień przezroczystości, automatycznego pokazywania, "zawsze na wierzchu" i wielu innych.

Stabilne wersje Stick

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.