StartUpLite 1.07

Niewielka aplikacja pozwalająca wyłączyć lub całkowicie usunąć niepotrzebne programy i procesy z autostartu. Dzięki temu twój system będzie się uruchamiał szybciej i działał stabilniej.

Liczba pobrań: 324
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Malwarebytes
Rozmiar: 204 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niewielka aplikacja pozwalająca wyłączyć lub całkowicie usunąć niepotrzebne programy i procesy z autostartu. Dzięki temu twój system będzie się uruchamiał szybciej i działał stabilniej. W razie wystąpienia problemów można ponownie aktywować program, aby uruchamiał się razem z systemem. Pomocne są również podpisy pod wybranymi elementami listy startowej, które ułatwiają użytkownikowi podjęcie decyzji o deaktywacji lub pozostawieniu pozycji. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna - wyboru dokujesz za pomocą zaznaczenia jednego z trzech pól przy każdej pozycji listy - disable (wyłącza czasowo program), remove (usuwa go z listy autostartu), no action (nie jest podejmowana żadna akcja). Następnie należy wcisnąć przycisk Contiunue i ponownie uruchomić komputer.

Stabilne wersje StartUpLite

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.