Startup Organizer 2.8 SR2

Narzędzie dla systemu Windows, które umożliwia szybki dostęp do listy programów, które uruchamiają się automatycznie wraz z systemem lub w czasie, gdy użytkownik się loguje. Wykorzystując ten program można sprawdzić jakie aplikacje bez zgdody zostają załadowane do pamięci operacyjnej, jednak najważniejszą funkcją jest możliwość ich czasowego lub całkowitego wyłączenia.

Liczba pobrań: 418
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
MetaProducts Corporation
Rozmiar: 1.12 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie dla systemu Windows, które umożliwia szybki dostęp do listy programów, które uruchamiają się automatycznie wraz z systemem lub w czasie, gdy użytkownik się loguje. Wykorzystując ten program można sprawdzić jakie aplikacje bez zgdody zostają załadowane do pamięci operacyjnej, jednak najważniejszą funkcją jest możliwość ich czasowego lub całkowitego wyłączenia. Oczywiście proces jest odwracalny i w przypadku usunięcia ważnego sterownika lub biblioteki systemowej można przywrócić kopię zapasową (należy rzecz jasna wcześniej ją przygotować) lub ponownie zaakceptować program. Dzięki odpowiedniej konfiguracji można znacznie skrócić czas ładowania systemu oraz nieco go "odchudzić".

Specjalna funkcja Controlled Startup pozwala na pomijanie programów w czasie uruchamiania systemu, jeśli wciśnięty jest klawisz [Shift] w czasie uruchamiania systemu.

Wersja 30-dniowa.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.