Startup Manager (StM) 2.4.0

Narzędzie do zarządzania startem systemu Windows. W czasie procedury uruchamiania systemu do pamięci komputera ładowane są często zupełnie niepotrzebne apliacje i biblioteki. Niestety w Autostarcie znajdziesz jedynie niewielką część tych programów, dlatego też warto skorzystać ze specjalnego menedżera.

Liczba pobrań: 482
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Startup Manager
Rozmiar: 768 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie do zarządzania startem systemu Windows. W czasie procedury uruchamiania systemu do pamięci komputera ładowane są często zupełnie niepotrzebne apliacje i biblioteki. Niestety w Autostarcie znajdziesz jedynie niewielką część tych programów, dlatego też warto skorzystać ze specjalnego menedżera. Program umożliwia sprawdzenie poszczególnych profili użytkowników korzystających z komputera, pozwala na sprawdzenie właściwości każdej pozycji umieszczonej w autostarcie, rejestrze oraz plikach INI. Jeżeli instalujesz często programy, warto abyś sprawdzał regularnie, czy nie zostały po nich jakieś ślady czy błędy. Przydatną funkcją jest możliwość wyłączenia (bez usuwania) wybranej pobranej pozycji i obserwowanie zachowania systemu.

Stabilne wersje Startup Manager (StM)

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.