StalCAD 1.0 pl

Nakładka dla programu ArCADia-Intellicad 2008 do wykonywania rysunków wykonawczych w konstrukcjach stalowych. Umożliwia ona wprowadzanie do rysunku przekrojów i widoków typowych profili walcowanych (zawiera ich biblioteke) oraz podstawowych typów definiowanych przez uzytkownika.

Liczba pobrań: 1147
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Intersoft
Rozmiar: 7.08 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nakładka dla programu ArCADia-Intellicad 2008 do wykonywania rysunków wykonawczych w konstrukcjach stalowych. Umożliwia ona wprowadzanie do rysunku przekrojów i widoków typowych profili walcowanych (zawiera ich biblioteke) oraz podstawowych typów definiowanych przez uzytkownika. Program umozliwia wprowadzanie przekroi profili docietych i obróconych oraz definiowanie wlasnych widoków profili. Dodatkowe funkcje programu to: wprowadzanie do rysunku lączników i otworowania pod lączniki, wprowadzanie opisów elementów,opisów lączników, opisów spoin czolowych i pachwinowych oraz pólautomatyczne tworzenie wykazu stali profilowej.

Stabilne wersje StalCAD

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.