Splayer 3.7.0.2437

SPlayer to odtwarzacz multimedialny, który pozwala zarówno na oglądanie filmów, jak i komfortowe słuchanie muzyki. Program ten cechuje się niskim zużyciem zasobów pamięci RAM, a także możliwością ulepszenia jakości odtwarzanego materiału.

Liczba pobrań: 686
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SPlayer.org
Rozmiar: 8.26 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Splayer to odtwarzacz multimedialny, który pozwala zarówno na oglądanie filmów, jak i komfortowe słuchanie muzyki. Program ten cechuje się niskim zużyciem zasobów pamięci RAM, a także możliwością ulepszenia jakości odtwarzanego materiału. Dokonuje tego poprzez użycie funkcji ShaderEngine, która wysotrza obraz, pobija kolory i usuwa wszelkie szumy w warstwie audiowizualnej.

Splayer posiada wsparcie dla większości popularnych formatów multimedialnych, zarówno audio, jak i wideo. Znajdziemy to między innymi obsługę formatów RMVB i QuickTime, MKV, Indeo. Kolejne ciekawe funkcje to obsługa napisów, tworzenie playlist oraz rozbudowane funkcje organizacji multimediów. Możemy także użyć tej aplikacji do wyświetlania obrazu z kamery wideo.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.