Spinacz 1.5

Spinacz to program komputerowy, służący do organizacji i ułatwienia pracy przy komputerze. Składa się z trzech głównych modułów: kalendarza, notatnika oraz modułu pocztowego. Zalety programu docenią w szczególności ludzie aktywnie spędzający czas przed komputerem, dla których szybki dostęp do informacji i dobrze zorganizowana praca są celami priorytetowymi. Program posiada polski interfejs.

Liczba pobrań: 724
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Extended Media
Rozmiar: 1.39 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Spinacz to program komputerowy, służący do organizacji i ułatwienia pracy przy komputerze. Składa się z trzech głównych modułów: kalendarza, notatnika oraz modułu pocztowego. Pierwszy z nich to podręczny kalendarz służący do zapisywania notatek i poźniejszym o nich informowaniu. Użytkownik może wybierać pomiędzy widokami: ogólnym (gdzie widzimy poszczególne miesiące) i tygodniowym oraz szczegółowo obejrzeć plan każdego dnia. Moduł notatki służy do zoptymalizowania zapisywania drobnych informacji. Wystarczy z menu poręcznego Spinacza (umieszczonego w pasku zadań przy zegarze) wybrać opcję "Nowa notatka" lub wybrać kombinację ALT+prawy klawisz myszy. Na ekranie pojawi się okienko nowej notatki gotowej do użycia. Gdy system wymaga ponownego uruchomienia, notatki po starcie systemu pojawią się w tych samych miejscach gdzie występowały przed jego zamknięciem. Każda treść wprowadzona do systemu może zostać zapisana do późniejszego wykorzystania (wtedy w głównym oknie programu pojawia się na liście z lewej strony okna wraz z datą zapisu). Moduł Poczta to narzędzie pozwalające na podejrzenie wiadomości e-mail jeszcze przed jej pobraniem na swój komputer oraz ewentualne usunięcie niechcianych wiadomości. Spinacz sam monitoruje skrzynki użytkownika i powiadamia gdy nowa wiadomość znajduje się na serwerze. Dopiero wtedy możemy uruchomić program pocztowy, mając pewność że nasza skrzynka nie jest pusta.

Program posiada polski interfejs.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.