SpikOnStick 2.7.4

SpikOnStick to specjalna, przenośna wersja komunikatora internetowego Spik. Jest uboższy od pierwowzoru jedynie o kilka funkcji.

Liczba pobrań: 919
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Wirtualna Polska
Rozmiar: 9.39 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SpikOnStick to specjalna, przenośna wersja komunikatora internetowego Spik. Nie wymaga instalacji, co pozwala umieścić aplikację na pendrive bądź innym urzadzeniu przenośnym i uruchamiać ją na dowolnym komputerze spełniającym wymagania systemowe. Poza samym programem przenoszone są również profile oraz archiwum wiadomości.

SpikOnStick pod względem funkcjonalnym jest pełnowartościowym Spikiem uboższym jedynie o funkcje, które integrują program z systemem Windows 7 (np. menu kontekstowe plików w Windows i obsługa protokołu wpmsg). SpikOnStick jest również idealny dla osób chcących szybko sprawdzić nową wersję Spika - nie będzie ona kolidować ze zwykłym, instalowanym Spikiem.

Program dystrybuowany jest w postaci samorozpakowującego archiwum. Wystarczy je uruchomić i podać katalog docelowy, gdzie zostanie założony folder SpikOnStick zawierający aplikacje. Kolejne wersje można nadpisywać - profile i archiwum zostaną zachowane.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.