SPEED READER PL 2.0

SPEED READER PL 2.0 to kurs szybkiego czytania w postaci pakietu programów komputerowych, które przedstawiają zbiór najlepszych pomysłów, metod i strategii zdobywania wiedzy. Program pomaga w eliminowaniu najczęściej popełnianych błędów czytelniczych oraz rozwija pozytywne nawyki, które mogą doprowadzić do zwiększenia prędkości czytania nawet 5 razy.

Liczba pobrań: 1691
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Brontes Processing
Rozmiar: 8.73 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SPEED READER PL 2.0 to kurs szybkiego czytania w postaci pakietu programów komputerowych, które przedstawiają zbiór najlepszych pomysłów, metod i strategii zdobywania wiedzy. Program pomaga w eliminowaniu najczęściej popełnianych błędów czytelniczych oraz rozwija pozytywne nawyki, które mogą doprowadzić do zwiększenia prędkości czytania nawet 5 razy. Kurs ten powstawał w oparciu o wiedzę i doświadczenia takich autorytetów w tej dziedzinie jak dr Zdzisław Szkutnik czy prof. Czesław Nosal. SPEED READER PL 2.0 jest jednym z pierwszych, polskich programów, które w pełni czerpią z technologii Windows Presentation Foundation firmy Microsoft, co pozwoliło przygotować nowoczesny, cieszący oko interfejs użytkownika.

Najważniejsze funkcje: prosta instalacja, obsługa wielu użytkowników, tryb lekcji, testy zrozumienia i szybkości czytania, moduł presenter, treningi tematyczne, tryb wyboru ćwiczenia, statystyki dla każdego użytkownika, metronom, bezpłatne aktualizacje.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.