Sophos Klingon Anti-Virus 7.6.2

Sophos Klingon Anti-Virus to po prostu przetłumaczony na język klingoński program antywirusowy. Aplikacja wykrywa i usuwa wirusy, zarówno na zwykłych komputerach - stacjach roboczych, jak i serwerach. Chroni przed wszelkimi typowymi zagrożeniami, a dzięki dodatkowemu sprawdzaniu sum kontrolnych plików samodzielnie określa, które pliki wymagają dodatkowego sprawdzenia.

Liczba pobrań: 592
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sophos
Rozmiar: 35.61 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sophos Klingon Anti-Virus to po prostu przetłumaczony na język klingoński program antywirusowy. Aplikacja wykrywa i usuwa wirusy, zarówno na zwykłych komputerach - stacjach roboczych, jak i serwerach. Chroni przed wszelkimi typowymi zagrożeniami, a dzięki dodatkowemu sprawdzaniu sum kontrolnych plików samodzielnie określa, które pliki wymagają dodatkowego sprawdzenia. Oprócz typowych funkcji znanych ze standardowej wersji Sophos Anti-Virus, wersja klingońska wykrywa także "betazoidzkie subeteryczne dialery porno i tribblery".

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.