SOKARIS-Przelewy 1.0.0.8

Program do wypisywania i wydruku bankowych poleceń przelewu i jest przeznaczony do obsługi małych i średnich firm, które potrzebują łatwo i szybko wystawić bankowe polecenie przelewu.

Liczba pobrań: 793
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
SOKARIS Paweł Łuczak
Rozmiar: 6.47 MB

Nazwa pliku: PrzelewySetup.exe

[inne wersje programu SOKARIS-Przelewy 1.0.0.8]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do wypisywania i wydruku bankowych poleceń przelewu i jest przeznaczony do obsługi małych i średnich firm, które potrzebują łatwo i szybko wystawić bankowe polecenie przelewu. Program umożliwia wypisanie zarówno "zwykłego" polecenia przelewu jak też polecenia przelewu do Urzędu Skarbowego lub placówki ZUS. Specjalnie przygotowane szablony wydruku spełniają wszelkie wymogi stawiane blankietom poleceń przelewu, a dzięki szerokim możliwościom programu możesz je dowolnie modyfikować, a także tworzyć zupełnie nowe szablony, które następnie możesz wykorzystać do wydruku dokumentów. Wszystkie wystawione dokumenty możesz następnie w każdej chwili przejrzeć, zmodyfikować lub usunąć. "SOKARIS-Przelewy" prowadzą także bazę danych kontrahentów. Żądanego kontrahenta możesz w niej natychmiast znaleźć i wstawić jego dane do przygotowywanego dokumentu zarówno jako dane dłużnika jak i wierzyciela. Program "SOKARIS-Przelewy" umożliwia także generowanie raportów umożliwiających wydruk zestawienia wypisanych już dokumentów, a dostępne opcje raportu umożliwią Ci dostosowanie jego zawartości do określonej grupy dokumentów zgodnie z Twoimi aktualnymi potrzebami. Możliwy jest też wydruk listy wszystkich kontrahentów współpracujących z Twoją firmą, lub też - korzystając z opcji raportu - wybranej ich grupy, a możliwość dodatkowego wydruku nalepek adresowych dla wskazanych kontrahentów ułatwi kontakt między firmami.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.