SoftPerfect Personal Firewall 1.4.1

Zapora sieciowa zaprojektowana do ochrony komputera osobistego przed atakami hakerów z Internetu lub sieci lokalnej. Program pozwala na dostosowanie reguł filtrujących ruch sieciowy do własnych potrzeb a także na stworzeniu zasad opartych na protokołach takich jak ARP.

Liczba pobrań: 380
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SoftPerfect Research
Rozmiar: 950 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zapora sieciowa zaprojektowana do ochrony komputera osobistego przed atakami hakerów z Internetu lub sieci lokalnej. Program pozwala na dostosowanie reguł filtrujących ruch sieciowy do własnych potrzeb a także na stworzeniu zasad opartych na protokołach takich jak ARP. Aplikacja posiada opcję sprawdzania zauwanych urządzeń sieciowych po adresie fizycznym, dzieki czemu może być instalowana na komputerach pełniących funkcje serwera lub routera. Dla mniej zaawansowanych użytkowników autorzy przygotowali gotowe zestawy reguł, które w przypadku domowych zastosowań powinny bardzo dobrze się sprawdzać. Zapora posiada wbudowane zabezpieczenia w postaci hasła oraz system zapisywania wszystkich zdarzeń do dziennika.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.