SmartSales

Oprogramowanie do zarządzania marketingiem i całym procesem sprzedaży, które pozwala handlowcom, konsultantom i ich przełożonym na śledzenie otwartych transakcji i obiektywne prognozowanie.

Liczba pobrań: 369
Cena/licencja:
Producent/dystrybutor
Quality Polska sp. z o.o.
Rozmiar: 14.01 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Oprogramowanie do zarządzania marketingiem i całym procesem sprzedaży, które pozwala handlowcom, konsultantom i ich przełożonym na śledzenie otwartych transakcji i obiektywne prognozowanie. Umożliwia pracę w sieci PC i pracę zdalną z nieograniczoną liczbą użytkowników, klientów i produktów. W ramach programu SmartSales użytkownicy mogą korzystać z następujących modułów: SmartSales for Windows - zarządzanie sprzedażą i marketingiem, SmartSales Central - konsolidacja danych i praca zdalna, Opportunity Generator- tworzenie paczek nowych możliwości sprzedaży, Territory Assignment - regionalizacja sprzedaży, SmartSales Partner - wymiana danych z partnerami handlowymi i SmartSales RealTime - praca w systemie operacyjnym NT i na bazie danych Microsoft SQL Server.

Program działa również w środowisku Windows NT.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.