SmartMOUSE 2.0

Znacznie rozszerza możliwości wykorzystania myszy, ułatawiając pracę z komputerem. Program potrafi wykonać takie operacje, jak automatyczne przesunięcie kursora myszy nad nowo otwarte okno dialogowe czy też przesunięcie kursora myszy w bok, jeśli znajduje się on w pobliżu miejsca, w którym wpisujemy akurat tekst.

Liczba pobrań: 495
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
UIExpert
Rozmiar: 1.99 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Znacznie rozszerza możliwości wykorzystania myszy, ułatawiając pracę z komputerem. Program potrafi wykonać następujące operacje: automatycznie przesunąć kursor myszy nad nowo otwarte okno dialogowe, przesunąć kursor myszy w bok, jeśli znajduje się on w pobliżu miejsca, w którym wpisujemy akurat tekst oraz rozpoznawać gesty - sekwencje ruchów myszy, które wywołują wykonanie przypisanych im czynności, np. uruchomienie nowego okna przeglądarki. Dodatkowe ułatwienie to przewijanie zawartości okną z pomocą rolki bez konieczności wcześniejszego kliknięcia na tym oknie. Co więcej, program, monitorując pracę użytkownika, przypomina mu po określonym czasie o zrobieniu krótkiej przerwy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.