Smart Flash Recovery 3.3

Ten program pozwala na odzykanie przypadkowo skasowanych plików z urządzeń przenośnych korzystających z pamięci typu flash. Jego największą zaletą jest szybkość działania - wystarczy wskazać napęd i ustawic kryteria wyszukiwania plików.

Liczba pobrań: 1302
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Smart PC Solutions, LLC
Rozmiar: 820 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ten program pozwala na odzykanie przypadkowo skasowanych plików z urządzeń przenośnych korzystających z pamięci typu flash. Jego największą zaletą jest szybkość działania - wystarczy wskazać napęd i ustawic kryteria wyszukiwania plików. Jeśli znasz nazwę konkretnego dokumentu np. praca_domowa.doc możesz wpisać ją w pole wyszukiwania. Oczywiście wystarczy podać parametr z dwiema gwiazdkami, aby program przeszukał całą wolną przestrzeń napędu i wyszukał wszystkie usunięte pliki. Aplikacja po skanowaniu pokazuje wyniki pracy, a użytkownik może przyjrzeć się poszczególnym pozycjom danych. Teraz wystarczy zaznaczyć pole przy wybranym dokumencie, a Smart Flash Recovery zapisze go na twardym dysku.

Warto zaznaczyć, że proces odzyskiwania danych nie wpływa na zawartość pamięci flash, choć można trwale wymazać niepotrzebne pliki. Jedyne co niezbyt dobrze działa, to podgląd pliku przed jego przywróceniem na dysk. Pliki graficzne, dokumenty tekstowe Word nie dają się "podejrzeć" i przy dużych dyskach będzie trzeba najpierw odzyskać dane, a potem je przeglądać. Kolejnym problemem jest zła obsługa polskich znaków, które zamieniają się w "krzaczki".

W czasie pracy program wyświetla nieszkodliwe komunikaty reklamowe o programach do optymalizacji systemu operacyjnego.

Stabilne wersje Smart Flash Recovery

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.