Skype 7.18.73.112

Skype to bardzo popularny komunikator internetowy. Jego zalety to łatwa obsługa oraz wysoka jakość połączeń wideo.

Liczba pobrań: 2597
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Skype Ltd.
Rozmiar: 44.86 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Skype to komunikator internetowy pozwalający na prowadzenie rozmów głosowych oraz wideo z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji. Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach).

Skype oprócz połączeń pomiędzy komunikatorami można wykupić również opcję telefonowania na numery stacjonarne w wybranych krajach a także wysyłania wiadomości SMS. W programie dostępny jest funkcjonalny katalog publiczny, który umożliwia szybkie odnalezienie znajomych. Do katalogu każdy użytkownik może dodać swój szczegółowy profil wraz ze zdjęciem (tworzenie Avatarów). Do dyspozycji użytkownika została oddana poczta głosowa oraz przekierowanie rozmów na inny telefon. Komunikator obsługuje jakość Full HD. Możliwe są rozmowy ze znajomymi z Facebooka nawet w sytuacji, gdy nie są oni użytkownikami Skype. Opcja Push to talk może być przydatna w przypadku gier multiplayer.

Nowa edycja programu likwiduje zauważone w nim błędy, wprowadza także drobne usprawnienia.

Program miesiąca

GIMP 2.8.16 kwiecień 2016

GIMP 2.8.16

Freeware

GIMP (GNU Image Manipulation Program) to darmowy program do edycji grafik i zdjęć. Wśród wielu funkcji znajdziemy miedzy innymi tworzenie kompozycji.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.