Skryba 1.5

Edytor tekstowy, za pomocą którego można tworzyć i edytować dokumenty tekstowe oraz dokumenty z osadzonymi w nich elementami graficznymi.

Liczba pobrań: 823
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Andrzej Mulawa
Rozmiar: 983 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Skryba jest edytorem tekstowym, za pomocą którego można tworzyć i edytować dokumenty tekstowe oraz dokumenty z osadzonymi w nich elementami graficznymi.

Program umożliwia łączenie informacji (treści) z innych dokumentów, dowolne formatowanie poszczególnych stron oraz ich wydruk. Pliki programu można zapisywać w postaci plików tekstowych, plików w formacie .rtf oraz plików graficznych formatów JPG lub BMP.

Na bazie istniejących plików formatu rtf użytkownik programu posiada możliwość wykonania dokumentacji w formacie PDF - dokumentacji z automatycznie osadzanymi w niej elementami graficznymi.

W trakcie pracy z programem istnieje możliwość opracowywania takich elementów jak kolorowe i trójwymiarowe tabele, import obrazów, które przed wstawieniem do edytora zostaną oblane tekstem oraz fragmentów (modułów) tekstu na kolorowym panelu. Po imporcie lub po spreparowaniu takich elementów mogą być one osadzane w polu edycyjnym jako elementy graficzne.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.