Site Studio 1.1.1

Narzędzie do tworzenia stron internetowych, które umożliwia przejście od projektu do gotowej strony WWW w kilka minut. Dzięki szybkiemu przełączaniu widoków, możliwości edycji wszystkich elementów dokumentu po kliknięciu myszy, praca z aplikacją wydaje się zabawą.

Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
dot software
Rozmiar: 3.19 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie do tworzenia stron internetowych, które umożliwia przejście od projektu do gotowej strony WWW w kilka minut. Dzięki szybkiemu przełączaniu widoków, możliwości edycji wszystkich elementów dokumentu po kliknięciu myszy, praca z aplikacją wydaje się zabawą. Jeżeli chcesz zmienić nazwę strony lub kolejność wyświetlania po prostu edytuj lub przeciągnij obiekt.

Program wyświetla kod źródłowy, galerię zdjęć oraz wygląd strony w rzeczywistości - wszystkie zmiany są od razu wprowadzane do projektu. Opcje publikacji są intuicyjne - wprowadzanie tytułu, nazwy, loga, wysyłanie do serwera. Nawet jeśli jest jakiś błąd w linkach, program potrafi je poprawić.

Opcjonalnie można zarejestrować aplikację.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.