SiSoftware Sandra Lite 2011 17.72

Doskonały program diagnozujący stan komputera - zarówno sprzętu, jak i systemu operacyjnego. Aplikacja wyświetla szczegółowe dane (wersja Lite składa się z kilkunastu modułów) na temat zainstalowanych komponentów sprzętowych i systemu Windows, a gdy wykryje jakieś nieprawidłowości, poinformuje o nich i zaproponuje sposób ich rozwiązania.

Liczba pobrań: 558
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SiSoftware
Rozmiar: 57.28 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SiSoftware Sandra jest aplikacją analizująca naszego peceta - zarówno sprzętu, jak i systemu operacyjnego.

Aplikacja wyświetla szczegółowe dane (wersja Lite składa się z kilkunastu modułów) na temat zainstalowanych komponentów sprzętowych i systemu Windows takich jak: CPU, płyty główne, karty graficzne, karty dźwiękowe, pamięć RAM oraz wszystkie urządzenia podłączone do komputera. Podczas wykrycia jakiejś nieprawidłowości, poinformuje o nich i zaproponuje sposób ich rozwiązania.

SiSoftware Sandra umożliwia również optymalne dobranie wielu parametrów pracy komputera (np.. Właściwego rozmiaru partycji na twardym dysku), posiada niezwykle bogaty moduł porównawczy oraz rozbudowane narzędzie raportujące.

UWAGI

Darmowa wyłącznie do użytku niekomercyjnego.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.