SimpleDivX 1.37

Bardzo prosty w obsłudze program służący do kodowania materiału wideo DVD (plików VOB) do formatu skompresowanego DivX, XviD, itd. Program posiada niezwykle prosty w obsłudze interfejs, który krok po kroku pozwala wybrać właściwe parametry dla wyjściowego pliku. Program posiada polski interfejs.

Liczba pobrań: 609
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SimpleDivX
Rozmiar: 4.27 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bardzo prosty w obsłudze program służący do kodowania materiału wideo DVD (plików VOB) do formatu skompresowanego DivX, XviD, itd. Program posiada niezwykle prosty w obsłudze interfejs, który krok po kroku pozwala wybrać właściwe parametry dla wyjściowego pliku. Pracując z programem użytkownik musi wskazać pliki źródłowe oraz katalog docelowy, następnie parametry wideo (ilość klatek na sekundę, jakość, formaty kodowania, format wyjściowy) i audio (ścieżki audio, format wyjściowy, bitrate). W kolejnych krokach należy wskazać wykorzystywany kodek, parametry kompresji, napisy i kliknąć przycisk Start. Po chwili plik z materiałem wideo będzie gotowy do odtwarzania. Program posiada polski interfejs.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.