Scan2PDF 1.3

Scan2PDF jest programem do skanowania dokumentów za pomocą zwykłego skanera, a następnie zapisywania ich w postaci PDF, dzięki wbudowanemu konwerterowi.

Liczba pobrań: 575
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Koma-code
Rozmiar: 528 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Scan2PDF jest programem do skanowania dokumentów za pomocą zwykłego skanera, a następnie zapisywania ich w postaci PDF, dzięki wbudowanemu konwerterowi. Za pomocą polecenia Scan image można zeskanować szereg kolejnych stron (należy najpierw koniecznie wskazać urządzenie źródłowe), które układają się w kolejności pobierania, aczkolwiek ich kolejność można zmienić za pomocą pzycisków Up i Down.

Innym źródłem są obrazy w kilku formatach, m.in. JPG i BMP, znajdujące się na dysku. Możliwe jest określenie wielkości podglądu obrazu, stopnia kompresji, odstępu między kolejnymi obrazami, ewentualnie dokonać rotacji obrazu, jeśli jest konieczna. Po ułożeniu sekwencji obrazów i wybraniu parametrów polecenie Save as PDF zapisuje na dysku wielostronicowy plik PDF. Oczywiście program nie zawiera funkcji OCR, zatem nawet zeskanowany dokument tekstowy będzie zapisywane jako grafika, a zatem nie będzie np. możliwe skopiowanie fragmentów tekstu z poziomu Adobe Readera czy innego czytnika PDF-ów.

Stabilne wersje Scan2PDF

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.