RSS Feeder 3.3

Ciekawy przykład programu - czytnika wiadomości.

Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 2.72 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Okazuje się, że ciągle można wymyślić coś nowego w dziedzinie agregatorów RSS. Przykładem jest program Omara Al Zabira RSS Feeder .NET, który jest zarówno klasycznym czytnikiem z własnym interfejsem, jak i czytnikiem zintegrowanym z Microsoft Outlook.

Co więcej, program zawiera narzędzie do pisania blogów, zintegrowanym z kilkoma serwisami, jak m.in. WordPress, B2Evolution, .Text, Community Server. Przy starcie program uruchamia centrum sterujące, które pobiera wiadomości z kilkudziesięciu predefiniowanych kanałów. Oczywiście ich paletę można zmienić, abonując kanały z różnych serwisów, a także importując definicje z pliku OPML.

Jeśli w trakcie instalowania programu zdecydowaliśmy się zintegrować RSS Feeder z MS Outlook, wszystkie wiadomości będą także lądować w wyznaczonym folderze Outlooka, co jest wygodne dla osób, dla których program pocztowy jest ośrodkiem pracy. W chwili obecnej RSS Feeder ma problemy z poprawnym przetwarzaniem polskiej strony kodowej.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.