RogueScanner 2.5.0.12602

RogueScanner jest aplikacją ułatwiającą wykrywanie włamań oraz nielegalnych wejść do sieci. Program automatycznie zapisuje listę wszystkich urządzeń łączących się z siecią.

Liczba pobrań: 868
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Paglo
Rozmiar: 2.83 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

RogueScanner jest aplikacją ułatwiającą wykrywanie włamań oraz nielegalnych wejść do sieci. Program automatycznie zapisuje listę wszystkich urządzeń łączących się z siecią. Gromadzone są m.in. ich adresy MAC i przydzielone IP. Poza tym RogueScanner próbuje wydobyć wszelkie możliwe szczegóły dotyczące konkretnych urządzeń. Przykładowo – w przypadku komputerów, zbiera m.in. informacje dotyczące zainstalowanego systemu operacyjnego, a także dostawcy sprzętu i jego numeru seryjnego. Podobnie w przypadku drukarek, PDA czy ruterów. Na tej podstawie tworzona jest lista urządzeń na stałe należących do sieci. Dzięki temu wszystkie inne maszyny łączące się do sieci są wyróżnione. Poza tym aplikacja samodzielnie rejestruje wszystkie urządzenia łączące się z siecią. Tworzona w ten sposób historia ułatwia m.in. wykrywanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu sieci.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.