RelayFax 6.71

Funkcjonalny serwer faksu umożliwiający zautomatyzowanie wysyłania, otrzymywania i zarządzania faksami. Dzięki integracji z istniejącym systemem email, RelayFax pozwala użytkownikom sieci na korzystanie ze wszystkich funkcji faksu, bezpośrednio z ich komputerów.

Liczba pobrań: 915
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Alt-N
Rozmiar: 12.4 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Funkcjonalny serwer faksu umożliwiający zautomatyzowanie wysyłania, otrzymywania i zarządzania faksami. Dzięki integracji z istniejącym systemem email, RelayFax pozwala użytkownikom sieci na korzystanie ze wszystkich funkcji faksu, bezpośrednio z ich komputerów. Program korzysta z technologii Klient/serwer, z serwerem pracującym na komputerze sieciowym i aplikacjami klienckimi działającymi na komputerach osobistych czy przenośnych. Może być używany lokalnie oraz zdalnie. Będąc w podróży do jakiegokolwiek miejsca na świecie można wysłać faks poprzez serwer RelayFax w firmie.

Użytkownicy mogą także otrzymywać faksy poprzez swoje konta poczty elektronicznej lub urządzenia faksujące włączone do ich sieci. RelayFax pozwala na konwertowanie przychodzących faksów na różnorodne formaty takie jak TIFF, JPEG oraz BMP. Moduł Optical Character Recognition (OCR) może być użyty do konwersji przesłanych dokumentów do formatów jak DOC czy PDF. Można również wysyłać pojedynczy faks do wielu odbiorców i automatycznie przydzielać własne szablony faksów do wybranych użytkowników i grup.

Wersja 30-dniowa.

Stabilne wersje RelayFax

Windows:

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.