Rage of Magic II 1.2

Typowa bijatyka z elementami przygody. W tej grze liczy się refleks, zręczne dłonie i zestawy klawiszy pozwalające wyprowadzić śmiertelny cios w przeciwnika. Użytkownik ma możliwość zmierzenia się na ponad 100 arenach, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem ale również poziomem trudności.

Liczba pobrań: 489
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Gamebrew Inc.
Rozmiar: 22.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Typowa bijatyka z elementami przygody. W tej grze liczy się refleks, zręczne dłonie i zestawy klawiszy pozwalające wyprowadzić śmiertelny cios w przeciwnika. Użytkownik ma możliwość zmierzenia się na ponad 100 arenach, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem ale również poziomem trudności. Aby uławić naukę autorzy umieścili 35 aren treningowych.

Użytkownik przenosi się do świata potworów, opatrzonego kulturą dalekiego wschodu, w czasach miecza i zbroi. Akcja głównie polega na wykonywaniu zadań powierzonych przez napotkanych bohaterów. Konsekwencją tego są batalie i inne potyczki. Graficznie aplikacja przypomina przygodówki z końca ubiegłego wieku. Zabawa jest długa i naprawdę wciąga, dzięki czemu można przy tej grze spędzić wiele godzin.

Stabilne wersje Rage of Magic II

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.