Radio Sure 2.2.1022

Radio Sure to aplikacja, która umożliwi każdemu posiadaczowi PC odsłuchiwanie stacji radiowych z całego świata. Baza radiostacji zawiera ich ponad 17 tysięcy!

Liczba pobrań: 1912
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TheBestWare Studio
Rozmiar: 5.32 MB

Nazwa pliku:

[inne wersje programu Radio Sure 2.2.1022]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Radio Sure to aplikacja, która umożliwi każdemu posiadaczowi PC odsłuchiwanie stacji radiowych z całego świata. W momencie dodawania programu do naszej bazy plików, liczba powiązanych z programem radiostacji wynosiła ponad 17 tysięcy. Znajdziemy w niej również radiostacje polskie. Radio Sure wspiera większość formatów, w jakich możemy odsłuchiwać audycji – mp3, wma, aac+, ogg vorbis i inne. Program posiada wygodny w obsłudze interfejs, dzięki któremu możemy bez trudu stworzyć listę ulubionych stacji, przełączać się między nimi z użyciem efektu „crossfading”, a także zapisywać to, co słyszymy w formie pliku audio.

Radio Sure automatycznie sprawdza aktualizacje programu oraz listy stacji (w wersji darmowej co siedem dni, w wersji Pro codziennie). Możemy przejść z wersji darmowej na Pro (posiada większa funkcjonalność), wykupując kod rejestracyjny.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.