R3D3 - Rama 3D 4.0 pl

Program Rama3D wykonuje obliczenia statyczne przestrzennych układów prętowych o stałym przekroju pręta na długości. Obliczenia i prezentacja wyników odbywają sie w czasie rzeczywistym.

Liczba pobrań: 953
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Intersoft
Rozmiar: 118.42 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Rama3D wykonuje obliczenia statyczne przestrzennych układów prętowych o stałym przekroju pręta na długości. Obliczenia i prezentacja wyników odbywają sie w czasie rzeczywistym. Wyniki prezentowane są na ekranie w postaci graficznej oraz numerycznej. Widok układu można płynnie powiększac i obracać – można obejrzeć go z dowolnego polożenia. Program wykonuje animacje deformacji ukladu i umożliwia jej zapisanie w postaci pliku .avi. Aby obejrzeć wyniki dla konkretnego pręta wystarczy na niego kliknąć myszką. Do znalezienia wartości słl lub przemieszczeń w określonym punkcie sluży wygodny suwak, jednak dokladne polożenie punktu można wprowadzić również bezpośrednio z klawiatury.

Stabilne wersje R3D3 - Rama 3D

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.