R2faktury 6.08.12

Program komputerowy przeznaczony do obsługi sprzedaży. Umożliwia szybkie wystawianie faktur (lub rachunków jeśli firma nie jest płatnikiem VAT) oraz ich wydruk w estetycznej formie, rozliczanie płatności, windykację należności, wykonanie dowolnych zestawień.

Liczba pobrań: 1289
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
RESET2 Sp. z o.o.
Rozmiar: 40.67 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

R2faktury program komputerowy przeznaczony do obsługi sprzedaży. Umożliwia szybkie wystawianie faktur (lub rachunków jeśli firma nie jest płatnikiem VAT) oraz ich wydruk w estetycznej formie, rozliczanie płatności#, windykację należności, wykonanie dowolnych zestawień. Dodatkowo zawiera moduł kasa/bank oraz moduł przelewów bankowych. Program został zaprojektowane na bazie wieloletnich doświadczeń z systemem Turbofirma (około 1500 sprzedanych egzemplarzy). Szczególny nacisk położono na szybkość wprowadzania danych bez użycia myszki. W ofercie znajduje się od 1999 roku. Charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, natychmiastowym wdrożeniem oraz prostą i intuicyjną obsługą, którą mogą szybko opanować nawet początkujący użytkownicy komputerów. System polecany przede wszystkim dla firm usługowych o dowolnym profilu działalności (nie prowadzi magazynu).

Wersja demonstraczjna posiada wszystkie możliwości pełnej wersji. Jedynym ograniczeniem jest zablokowanie wydruków i eksportu danych po 60 dniach od daty instalacji.

Stabilne wersje R2faktury

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.