Quest3D 3.6

Quest3D jest komercyjnym pakietem przeznaczonym do tworzenia trójwymiarowych aplikacji w czasie rzeczywistym. Jest to potężne narzędzie, a jego zastosowanie jest wręcz nieograniczone.

Liczba pobrań: 908
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Quest3D
Rozmiar: 104.67 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Quest3D jest komercyjnym pakietem przeznaczonym do tworzenia trójwymiarowych aplikacji w czasie rzeczywistym. Jest to potężne narzędzie, a jego zastosowanie jest wręcz nieograniczone. Dzięki niemu możemy tworzyć wizualizacje architektoniczne, wirtualne spacery, aplikacje szkoleniowe, oraz oczywiście gry - pełnej listy zastosowań opisać nie sposób. Do dyspozycji użytkownikowi pozostawiono wiele narzędzi, jak między innymi wygodny interface z możliwością podglądu w czasie rzeczywistym, wsparcie dla aplikacji sieciowych, silnik fizyczny, import danych z innych aplikacji jak choćby z 3D Studio Max, moduł animacji szkieletowej, obsługę baz danych MySQL i ODBC, wbudowane mechanizmy AI, obsługę sprzętu VR jak i generowanie zarówno aplikacji Windows (pliki .exe) jak i WWW 3D (html + ActiveX).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.