Q-Typing 1.0

Polski program do nauki bezwrozkowego pisania na klawiaturze.

Liczba pobrań: 2374
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
http://qtyping.republika.pl
Rozmiar: 890 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Polski program do nauki bezwrozkowego pisania na klawiaturze.

Aplikacja jest podobna do wielu innych programów dostępnych na rynku. Na ekranie wyświetlana jest klawiatura, na której pokazują się podpowiedzi oraz tekst do pisania. Użytkownik może śledzić swoją prędkość oraz liczbę popełnianych błędów. Statystki uwzględniają również ilość pozostałych znaków oraz czas ćwiczenia.

Lekcje podzielone są na kilka poziomów - początkujący to podstawowe ćwiczenia mające na celu wyrobienie odpowiednich nawyków i wyćwiczenie palców; wprawki umożliwiają skupienie się na sprawiających trudność kombinacjach klawiszy a ćwiczenia z poziomu zaawansowanego doskonalą prędkość i bezbłędność. Zaletą programu jest obecność angielskiego słownika, co może się przydać wszystkim piszącym w tym jezyku.

Pomoc aplikacji mogłaby być nieco bardziej rozbudowana, jednak początkujący odnajdą tu wszystkie niezbędne wskazówki, włączając w to mapkę klawiatury z zaznaczonymi kolorem klawiszami obsługiwanymi przez poszczególne palce.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.