Pyxis 1.33 pl

Program Pyxis to aplikacja bazodanowa dla systemu Windows oparta o Borland Database Engine służąca do zbierania i przetwarzania informacji potrzebnych do zarzadzania informacjami o klientach i sprzęcie w małej i średniej firmie świdczącej dostęp do internetu (ISP).

Liczba pobrań: 1043
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Piotr Szkut
Rozmiar: 7.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Pyxis to aplikacja bazodanowa dla systemu Windows oparta o Borland Database Engine służąca do zbierania i przetwarzania informacji potrzebnych do zarzadzania informacjami o klientach i sprzęcie w małej i średniej firmie świdczącej dostęp do internetu (ISP). Bazy danych zapisane są w formacie Paradox'a. Pracę programu przetestowano w systemach: Windows98 SP2, WindowsXP oraz Windows Vista.

Aplikacja umożliwia korzystanie z baz danych w środowisku sieciowym.

Aplikacja zawiera m.in. moduł generujący automatycznie faktury VAT lub rachunki (dla "nievatowców"), nadrukowujący adresy klientów na koperty oraz wiele innych. W łatwy i czytelny sposób przedstawia strukturę numeracji IP klientów oraz urządzeń infrastruktury i umożliwia automatyczne łączenie się z danym IP poprzez kliknięcie przycisku na formularzu.Wraz z programem Pyxis instaluje się też moduł do naprawy i sprawdzania baz danych w przypadku awarii.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.