Przetargi IP 1.10

Program do analizy ogłoszeń o przetargach publicznych i wynikach przetargów publicznych. Dostarcza przetworzone informacje pochodzące z Biuletynów zamówień publicznych.

Liczba pobrań: 1635
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
TaxNet Sp. z o.o.
Rozmiar: 1.43 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do analizy ogłoszeń o przetargach publicznych i wynikach przetargów publicznych. Dostarcza przetworzone informacje pochodzące z Biuletynów zamówień publicznych. Najprostszym sposobem wykorzystania aplikacji jest pobranie treści ogłoszeń o przetargach i wynikach przetargów z konkretnego biuletynu. Pozwala także osiągnąć dużo bardziej złożone rezultaty. Używając prostych zapytań można dowiedzieć się np. o przetargach z konkretnych branż ogłaszanych przez zlecających w danym mieście czy województwie, w podanym zakresie czasowym, wygrane czy zlecane przez konkretne podmioty lub przez podmioty znajdujące się w danej miejscowości itp. Możliwe jest takie sformułowanie zapytania, aby w rezultacie dowiedzieć się np. jakie i ile przetargów wygrała wskazana firma oraz kto zlecał te przetargi, czy też jak często unieważniane są przetargi danej firmy.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.