PROSPERfk 4.2.0.0 pl

Nowoczesny program do obsługi pełnej księgowości (księga handlowa) oraz ewidencji VAT. Pozwala tworzyć dowolnie rozbudowany plan kont. Dekretacja jest możliwa w oparciu o dowolną liczbę dzienników cząstkowych. System jest prosty w obsłudze posiada też liczbe procedury kontrolne eliminujące możliwość popełnienia wielu błędów.

Liczba pobrań: 608
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
PROSPER IT, Ryszard Lewandowski
Rozmiar: 8.49 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowoczesny program do obsługi pełnej księgowości (księga handlowa) oraz ewidencji VAT. Pozwala tworzyć dowolnie rozbudowany plan kont. Dekretacja jest możliwa w oparciu o dowolną liczbę dzienników cząstkowych. System jest prosty w obsłudze posiada też liczbe procedury kontrolne eliminujące możliwość popełnienia wielu błędów. System pozwala tworzyć bilanse, deklaracje VAT, rachunek zysków i strat, zestawienia obrotów i sald, zestawienia operacji i wiele innych zestawień i wykresów. Wbudowany kreator pozwala dowolnie modyfikować stanadrdowe wydruki. PROSPERfk może współpracować z PROSPERmag umożliwiając w pełni automatyczne dekretowanie operacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.