Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje pl

Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem hiszpańskim. Dialogi, scenki, filmy oraz zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, lecz także pisania, mówienia i tłumaczenia.

Liczba pobrań: 911
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
EDGARD
Rozmiar: 24.87 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Profesor Pedro Rozumienie ze słuchu i Konwersacje to najnowszy multimedialny program wydawnictwa EDGARD, który kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem hiszpańskim. Dialogi, scenki, filmy oraz zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, lecz także pisania, mówienia i tłumaczenia. Z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane (materiał został podzielony na 3 stopnie trudności).

W programie: scenki z udziałem 11 profesjonalnych lektorów, specjalny rozdział poświęcony językowi hiszpańskiemu w wersji latynoamerykańskiej, słownik hiszpańsko-polski (7000 haseł). Program idealnie przygotowuje do części rozumienie ze słuchu egzaminów DELE na poziomach Inicial i Intermedio oraz do matury z języka hiszpańskiego.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.